PURE LINE (CZYSTA LINIA & NATURA) - nowa rodzina produktów dla gołębi firmy PANTEX HOLLAND

Autor publikacji : Zbigniew Rzywucki firma R-CERAM.
Publikacja została oparta o karty katalogowe produktów PURE LINE za zgodą firmy PANTEX HOLLAND.

Wprowadzenie do publikacji:

W życiu gołębi istnieją powtarzające się coroczne ekstremalne etapy, w których osłabiony lub nie w pełni sprawny organizm narażony jest na ekstremalnie negatywne oddziaływanie chorobotwórczych czynników. Powszechnie wiadome jest też, że organizm dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wiele niezbędnych substancji i mikroelementów, które nie zawsze są mogą być dostarczane wraz z pobieraną karma. Rolą każdego Hodowcy jest takie prowadzenie hodowli, aby substancje te jako suplementy diety gołębiom dostarczyć.

Hodowcy gołębi, którzy w hodowli już stosują produkty firmy PANTEX HOLLAND podkreślają ich wysoką jakość i skuteczność działania. Dotyczy to także opinii i informacji od weterynarzy współpracujących z Hodowcami ( w profilaktyce i leczeniu chorób). Również corocznie wzrastająca ilość zapytań o dostępność preparatów PANTEX utwierdza wiodącą pozycję w jakości i skuteczności.

pantex.net

Spełniając oczekiwania Hodowców uczestniczących w sportowej rywalizacji w lotowaniu gołębi oraz Hodowców ukierunkowanych na naturalne prowadzenie hodowli, firma PANTEX HOLLAND we współpracy z wiodąca firmą europejską opracowała „PURE LINE" - nową rodzinę produktów dla gołębi. Produkty z rodziny PURE LINE to suplementy diety, zawierające unikalne kompozycje ziół, drożdży, mikroelementów oraz biochemicznych składników.

Głównym celem produktów PURE LINE jest efektywne oczyszczenie i zabezpieczenie potencjalnych dróg skażenia organizmu przed chorobotwórczą infekcją, stworzenie efektywnej bariery obronnej oraz uzyskanie optymalnego poziomu zdrowia i formy gołębi.

Główne obszary działania preparatów PURE LINE:

  • Układ pokarmowy: w myśl znanej zasady "zdrowe jelita to zdrowy organizm", to uzyskanie efektywnej regeneracji organizmu po locie, to optymalna forma lotowa.
  • Układ oddechowy: w myśl znanej zasady "czysty układ oddechowy to wyższa jego wydolność, to optymalna forma lotowa, to wzmocnienie chęci do latania".
  • Produkty "Pure LINE" znacząco wpływają na wzmocnienie systemu obronnego organizmu gołębi.

Szanowny Hodowco

Unikalne kompozycje preparatów z rodziny PURE LINE w nieskomplikowany i mało uciążliwy dla Hodowcy sposób umożliwiają optymalne wspomaganie gołębi na wszystkich etapach ich życia. Produkty PURE LINE w pełni pomogą wykorzystać wartość Twoich gołębi w rywalizacji lotowej oraz w hodowli nowego pokolenia ASÓW LOTNIKÓW.

Produkty dla gołębi „PURE LINE" można stosować:

  • Samodzielnie, jako element prowadzenie gołębi w systemie "ZGODNIE Z NATURĄ" lub
  • W kombinacji z już stosowanymi preparatami farmaceutycznymi firmy PANTEX lub
  • Podczas prowadzenia kuracji antybiotykowej (wspomagają działanie antybiotyków) lub po szczepieniach.