PURE LINE (CZYSTA LINIA & NATURA) - nowa rodzina produktów dla gołębi firmy PANTEX HOLLAND

Autor publikacji : Zbigniew Rzywucki firma R-CERAM.
Publikacja została oparta o karty katalogowe produktów PURE LINE za zgodą firmy PANTEX HOLLAND.

Wprowadzenie do publikacji:

W życiu gołębi istnieją powtarzające się coroczne ekstremalne etapy, w których osłabiony lub nie w pełni sprawny organizm narażony jest na ekstremalnie negatywne oddziaływanie chorobotwórczych czynników. Powszechnie wiadome jest też, że organizm dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wiele niezbędnych substancji i mikroelementów, które nie zawsze są mogą być dostarczane wraz z pobieraną karma. Rolą każdego Hodowcy jest takie prowadzenie hodowli, aby substancje te jako suplementy diety gołębiom dostarczyć.

Hodowcy gołębi, którzy w hodowli już stosują produkty firmy PANTEX HOLLAND podkreślają ich wysoką jakość i skuteczność działania. Dotyczy to także opinii i informacji od weterynarzy współpracujących z Hodowcami ( w profilaktyce i leczeniu chorób). Również corocznie wzrastająca ilość zapytań o dostępność preparatów PANTEX utwierdza wiodącą pozycję w jakości i skuteczności.

pantex.net

Spełniając oczekiwania Hodowców uczestniczących w sportowej rywalizacji w lotowaniu gołębi oraz Hodowców ukierunkowanych na naturalne prowadzenie hodowli, firma PANTEX HOLLAND we współpracy z wiodąca firmą europejską opracowała „PURE LINE" - nową rodzinę produktów dla gołębi. Produkty z rodziny PURE LINE to suplementy diety, zawierające unikalne kompozycje ziół, drożdży, mikroelementów oraz biochemicznych składników.

Głównym celem produktów PURE LINE jest efektywne oczyszczenie i zabezpieczenie potencjalnych dróg skażenia organizmu przed chorobotwórczą infekcją, stworzenie efektywnej bariery obronnej oraz uzyskanie optymalnego poziomu zdrowia i formy gołębi.

Główne obszary działania preparatów PURE LINE:

  • Układ pokarmowy: w myśl znanej zasady "zdrowe jelita to zdrowy organizm", to uzyskanie efektywnej regeneracji organizmu po locie, to optymalna forma lotowa.
  • Układ oddechowy: w myśl znanej zasady "czysty układ oddechowy to wyższa jego wydolność, to optymalna forma lotowa, to wzmocnienie chęci do latania".
  • Produkty "Pure LINE" znacząco wpływają na wzmocnienie systemu obronnego organizmu gołębi.

Szanowny Hodowco

Unikalne kompozycje preparatów z rodziny PURE LINE w nieskomplikowany i mało uciążliwy dla Hodowcy sposób umożliwiają optymalne wspomaganie gołębi na wszystkich etapach ich życia. Produkty PURE LINE w pełni pomogą wykorzystać wartość Twoich gołębi w rywalizacji lotowej oraz w hodowli nowego pokolenia ASÓW LOTNIKÓW.

Produkty dla gołębi „PURE LINE" można stosować:

  • Samodzielnie, jako element prowadzenie gołębi w systemie "ZGODNIE Z NATURĄ" lub
  • W kombinacji z już stosowanymi preparatami farmaceutycznymi firmy PANTEX lub
  • Podczas prowadzenia kuracji antybiotykowej (wspomagają działanie antybiotyków) lub po szczepieniach.

Szczegółowe opisy produktów z rodziny PURE LINE w pliku PDF 1,07 MB
Detailed descriptions of the products from the family PURE LINE in PDF 1,07 MB

Uwaga! Aby móc odczytać ww. plik pdf potrzebny jest popularny program Adobe Acrobat Reader, który prawdopodobnie już masz na swoim komputerze. Jeśli nie, można go pobrać bezpłatnie ze strony www.adobe.com.